Destek Girişi
  • 0850 840 11 33

Wintek'in Özellikleri Wintek'in birçok özelliklerinden bazıları

Wintek Yaklaşık Maliyet ve Hakediş’in Genel Özelliklerinden bazıları,

Wintek Yaklaşık Maliyet ve Hakediş’in Genel Özelliklerinden bazıları,

Kamu İhale Kurumu Tebliğlerine tam uyum : Metraj (imalat, Demir, Tesisat) hazırlamadan, yaklaşık maliyete, Yaklaşık maliyetten fiyat analizlerine, teknik şartnameden  Hakedişe  (anahtar teslimi götürü bedel veya teklif birim fiyatlı hak ediş) kadar bölümlerin  ayrıntılı çözümleri ile komple yaklaşık maliyet ve hakediş çözüm paketidir.

Birim Fiyat Kütüphaneleri: Çevre ve Şehirçilik Bakanlığı, DSİ, Karayolları, MSB,  İller bankası, DLH, Vakıflar, Kültür Bakanlığı, TEDAŞ vs.. birim fiyat , analiz ve tarif kütüphanesi.

CepPro- (Türkiye’nin ilk ve tek Flash disk üzerinde bilgisayara kurulum yapmadan çalışan yaklaşık maliyet ve hak ediş programı)

Geri-İleri Alma – Türkiye’de ilk ve tek menü içerisinden çıkmadan  geri ve ileri alma özelliği (Hatadan dönmeyi sağlar.)

Kullanım Kolaylığı: Menüler arası geçiş sekmeler şeklinde düzenlenmiştir. Her menüde menüye ilişkin sekmeler  TEK TIK ile ulaşma imkanı sağlar. Örneğin Yaklaşık maliyet menüsünde yaklaşık maliyete ilişkin sekmeler ile kolayca nakliyeler, sıralı iş kalemleri listesi, pursantaj seçenekleri, genel icmal gibi kısımlara TEK Tıklama ile ulaşabilirsiniz.

Sadelik ve Anlaşılırlık: Ekran arayüzleri kullanmayı kolaylaştırıcı şekilde düzenlenmiştir. Menüye ilişkin düğmeler ile gözü yormaz. Her menüde yapmak istediğinize kolayca ulaşma imkanı sağlar.

Ekran Tasarım özelliği: Ekranı kendi kullanımınıza uygun tasarlayabilirsiniz. Her menüde Fazla sütunları kaldırıp ekleyebilir veya renklendirebilirsiniz.

Server’de Çalışma: Client server mimarisine uygun, her tür Windows işletim sisteminde çalışabilir.  Server üzerinde aynı proje dosyasında, aynı grupta dahi çalışma imkanı sunan tek yaklaşık maliyet ve Hakediş programı

Yazılım teknolojisi: Geliştirilmeye müsait alt yapısı ile 64 bit işletim sistemlerine tam uyum ve minimum sistem gereksinimi ile çalışma

Süreklilik: Programın devamlılığı sürekli olarak internet güncellemeleri ile sağlanmaktadır.

Wintek yaklaşık maliyet ve Hakediş programı içerisinde pursantaj yüzdelerinden işin yaklaşık maliyetini hesaplatabilirsiniz.

Telefon

e-Posta

Haber Bülteni

Haber bültenimize kayıt olmak için e-Posta adresinizi yazarak kayıt tuşuna basınız.

İletişim Bilgileri

  • Adres: ODTÜ Teknokent Ostim Merkezi Uzayçağı Cad. 1308 Sok. No:6/1K-8 Ostim - Yenimahalle/ ANKARA

  • Telefon No: 0850 840 11 33

  • e-Posta: iletisim@wintek.com.tr