Destek Girişi
  • 0850 840 11 33

S.s.s Wintek Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S)

Wintek hakkında Sıkça sorulan sorulardan bazıları

Siz değerli müşterilerimiz için bu sayfada en çok sorulan soruları bir araya getirdik. Sıkça sorulan soruları maddelerin üstüne tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Wintek nedir?

4734 sayılı devlet ihale kanuna uygun olarak yaklaşık maliyet, hakediş ve kesin hesap iş ve işlemlerinin gerçekleştirilmesi amacıyla oluşturulmuş içeriği ve kullanım kolaylığını içinde barındıran yaklaşık maliyet ve hakediş programıdır.

Wintek Ne İşe Yarar?

Metrajlardan, yaklaşık maliyet ve analizlere, teknik şartnameden hakediş ve kesin hesaba kadar tüm iş ve işlemleri ile raporlamalarını alabilirsiniz.

Wintek’in Amacı Nedir?

Wintek ile; Türkiye’de ki tüm resmi kuruluşların yapı işleri, inşaat şubesi, fen işleri ve inşaat ile ilgili bölümlerine, inşaat şirketleri ve kontrol mühendislerine; Teknolojiyi etkin ve verimli kullanmayı, Hata riskini azaltmayı, Bilgi bütünlüğünün sağlanmasını, Daha hızlı, daha görsel, daha verimli, daha kolay bir programla çalışmayı, Ve daha iyi bir hizmet sunmayı amaç edindi.

Wintek’i diğerlerinden farklı kılan özellikleri nelerdir?

Kullanım Kolaylığı: Kullanım kolaylığı müşterilerimiz tarafından dile getirilen diğerlerinden farklı kılan en önemli özelliktir. Menüler arası geçişte zorluk yaşamadan, yaklaşık maliyet hazırlarken direk ulaşmak istediğinize menüler arasında dolaşarak değil sekmelerle kolaylıkla istediğiniz her yere ulaşabilirsiniz. Karmaşıklığa yol açacak yapı bozukluğu olmadan zevk alarak kullanım imkanı sağlar. Geri Ve İleri Alma: Geri-ileri alma özelliği olan ilk ve tek yaklaşık maliyet programı ile menüden çıkmadan geri-ileri alabilirsiniz CepPro: Tüm program CepPro ile her zaman yanınızda. Hiçbir yükleme yapmadan takıp çalıştırabileceğiniz ve yıllardır ilk ve tek çalışan yaklaşık maliyet ve hakediş programıdır.

Wintek kaç farklı şekilde çalışır?

Wintek kilitli versiyon ile bilgisayara yüklenerek kullanılabildiği gibi, herhangi bir kurulum işlemi gerektirmeyen taşınabilir ceppro versiyonu da mevcuttur.

Wintek kimler içindir?

4734 sayılı kanuna tabi tüm kamu kurum ve kuruluşların metraj hazırlama, yaklaşık maliyet oluşturma, aşırı düşük sorgulama için gerekli tüm otomatik işlemler, otomatik teknik şartname hazırlama, fiyat analizleri yapma, hakediş iş ve işlemlerini hazırlamak için ihtiyaç duyduğu tüm modüller mevcuttur. Tüm Yüklenici firmalar için ihalelere hazırlanırken; Metrajlar ve yaklaşık maliyet oluşturmasının yanında, aşırı düşük sorgulama evrakları için otomatik fiyat analizlerini de oluşturabilirsiniz. Ayrıca hakediş işlemleri için ihtiyaç duyduğu tüm modüller mevcuttur.

Wintek’i kimler kullanıyor?

Haser Yazılım güvencesi ile yaklaşık maliyet ve hakediş programlarımızın 2000’i aşkın resmi kamu kurum ve kuruluş kullanıcısı, 3000’i aşkın firma kullanıcısı bulunmaktadır.

Telefon

e-Posta

Haber Bülteni

Haber bültenimize kayıt olmak için e-Posta adresinizi yazarak kayıt tuşuna basınız.

İletişim Bilgileri

  • Adres: ODTÜ Teknokent Ostim Merkezi Uzayçağı Cad. 1308 Sok. No:6/1K-8 Ostim - Yenimahalle/ ANKARA

  • Telefon No: 0850 840 11 33

  • e-Posta: iletisim@wintek.com.tr