Destek Girişi
  • 0850 840 11 33

Firmamız Firmamız hakkıda genel bilgi

İş yaşamına “Hiçbir şey imkansız değil” sloganı ile 1996 yılında, inşaat sektörü için geliştirdiğimiz ilk Windows tabanlı hakediş programını hazırlayarak başladı. Hazırladığı Haser Hakediş programının müşteriler tarafından beğenilmesi, sektörde beğenilen ve güven duyulan firma olmasını sağladı. Birçok resmi kuruluş ve firmanın tercihi oldu.

İş yaşamına “Hiçbir şey imkansız değil” sloganı ile 1996 yılında, inşaat sektörü için geliştirdiğimiz ilk Windows tabanlı hakediş programını  hazırlayarak başladı. Hazırladığı Haser Hakediş programının müşteriler tarafından beğenilmesi, sektörde beğenilen ve güven duyulan firma olmasını sağladı. Birçok resmi kuruluş ve firmanın tercihi oldu.

Hakediş konusunda yaptığı başarılı çalışmalardan sonra buradan kazandığı bilgi ve tecrübeyi kullanarak 1999 yılından itibaren orta ve büyük ölçekli firmaların ihtiyacı olan “Kurumsal Kaynak Planlaması” ERP projeleri yapmaya başladı.  İnternet üzerinden satış sistemi B2B, B2C  projeleri ile de sektörel bazda adından söz ettirmiştir. Deneyimli ve uzman ekibiyle Haser Yazılım, 2006 yılından bu yana ODTÜ Teknokent’te yer alarak İnşaat mühendisliği uygulamaları , orta ve büyük ölçekli kuruluşlar için özel çözümler geliştirerek çalışmalarını sürdürmektedir. Başarıyla tamamladığı ERP projeleri sayesinde sektörde Quipus Bütünleşik Sistem ile marka olmuş ve bir çok kuruluş tarafından tercih edilmiştir.

Yeni ihale kanununa uygun 2003 yılından bu yana süre gelen Haser Yaklaşık Maliyet ve Hakediş programını yenileyerek, teknolojik alt yapısını  daha güçlü bir hale getiren Haser Yazılım, 2011 yılında Wintek adıyla inşaat sektöründe yeni  markasıyla   devam edecektir.

Tüm bunları gerçekleştirirken; sürekli ilerleme ve gelişim odaklı olarak, doğru ve dürüstlükten ödün vermeyerek, yenilikçi olarak, bilgiye yatırımı ön planda tutarak, sektörde kaliteli ve amaca yönelik yazılımlar yaparak Türkiye’nin en iyi yazılım firmalarından biri olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Hedeflerimize ulaşabilme yolunun, müşterilerimizin memnuniyetinden, mutluluğundan ve güveninden geçtiğini iyi bilmekteyiz.

Telefon

e-Posta

Haber Bülteni

Haber bültenimize kayıt olmak için e-Posta adresinizi yazarak kayıt tuşuna basınız.

İletişim Bilgileri

  • Adres: ODTÜ Teknokent Ostim Merkezi Uzayçağı Cad. 1308 Sok. No:6/1K-8 Ostim - Yenimahalle/ ANKARA

  • Telefon No: 0850 840 11 33

  • e-Posta: iletisim@wintek.com.tr